O firmie Instalacje Prace wnętrzarskie Prace remontowe Kontakt
Prace wnętrzarskie

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu wykańczania wnętrz. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w Państwa potrzeby i wymagania oraz uwzględniając wszystkie możliwości techniczne. To dlatego nasi pracownicy w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia zjawią się w Państwa domu lub firmie.
Na miejscu nasi pracownicy dokonają niezbędnych pomiarów oraz omówią z Państwem szczegóły techniczne dotyczące realizacji zlecenia. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozjaśnimy wątpliwości. Doświadczeni pracownicy z naszej firmy służą Państwu kompleksowym doradztwem w zakresie wykańczania wnętrz.

Wszystkie wykonywane przez nas usługi utrzymane są na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w branży budowlanej. To dzięki temu, możemy zaoferować Państwu szeroki zakres usług oraz zapewnić utrzymanie krótkich terminów realizacji zlecenia.

Usługi wykończeniowe naszej firmy obejmują:

  • prace przygotowawcze,
  • prace malarskie,
  • układanie glazury,
  • instalacja sufitów podwieszanych,
  • prace specjalne wykonywane przy użyciu nowych technik.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich klientów z całego kraju, a w szczególności z Gniezna i okolic, którzy pragną, aby ich wnętrza zostały wykończone przez doświadczonych fachowców, w możliwie najkrótszym terminie realizacji zlecenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług naszej firmy, przyjdź do nas, zadzwoń lub napisz e-mail i omów szczegóły zlecenia z naszymi fachowcami.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć wykończeń wnętrz naszej realizacji.

Kontakt Firma DAKO

Mapa DAKO Obraz mapy pochodzi z Multimedialnej
Mapy Gniezna - www.gniezno.com.pl


Damian i Sławomir Kowalscy
ul. Gębarzewska 13
62-200 Gniezno

Damian Kowalski
kom.: 513 040 853

Sławomir Kowalski
kom.: 600 811 631

biuro@dakofirma.pl
www.dakofirma.pl