O firmie Instalacje Prace wnętrzarskie Prace remontowe Kontakt
Prace remontowe

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od kilku lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie z zakresu remontów mieszkań. Nasi pracownicy to fachowcy, posiadający wykształcenie w różnych dziedzinach, którymi zajmują się w naszej firmie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowy zakres usług związanych z remontami mieszkań. Aby w pełni odpowiedzieć na Państwa wymagania, po wstępnych telefonicznych ustaleniach, dojedziemy do Państwa domu lub firmy, aby dokonać niezbędnych pomiarów i omówić szczegóły techniczne realizacji zlecenia.

Dbamy o to, aby wszystkie wykonywane przez nas prace remontowe były utrzymane na najwyższym poziomie z zachowaniem możliwie najkrótszych terminów realizacji zlecenia. Naszym klientom zapewnimy także kompleksowe doradztwo z zakresu remontów mieszkań i innych prac budowlanych. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości albo pragną skonsultować swój pomysł z naszym pracownikiem, zapraszamy, nasi fachowcy na pewno udzielą Państwu wyczerpującej odpowiedzi.

Prace remontowe wykonywane przez naszą firmę obejmują m.in.:

  • rozbiórki budynków,
  • odnowy,
  • inne prace.

Usługi naszej firmy skierowane są do wszystkich z Państwa, którzy potrzebują fachowców od remontów mieszkań, domów, obiektów przemysłowych i innych. Nasze usługi świadczymy w całym kraju, a zwłaszcza w Gnieźnie, Poznaniu i okolicach tych miast, gdzie cieszymy się już swoją dobrą renomą.

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, mogą Państwo przyjść, napisać e-mail lub po prostu zadzwonić do naszej firmy i omówić wstępnie projekt z naszym pracownikiem.

Kontakt Firma DAKO

Mapa DAKO Obraz mapy pochodzi z Multimedialnej
Mapy Gniezna - www.gniezno.com.pl


Damian i Sławomir Kowalscy
ul. Gębarzewska 13
62-200 Gniezno

Damian Kowalski
kom.: 513 040 853

Sławomir Kowalski
kom.: 600 811 631

biuro@dakofirma.pl
www.dakofirma.pl