O firmie Instalacje Prace wnętrzarskie Prace remontowe Kontakt
Instalacje CO

Wśród usług świadczonych przez naszą firmę znajduje się montaż instalacji CO i instalacji wodno-kanalizacyjnych. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w realizacji tego typu zamówień, dlatego możemy zaoferować Państwu profesjonalne usługi. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy posiadają wszechstronne wykształcenie w branży budowlanej, to dlatego mogą nam Państwo powierzyć swoje zlecenie.

Wiemy, że na Państwa zadowolenie nie składa się jedynie właściwa realizacja zlecenia. Ważny jest także czas. Dlatego w naszej firmie staramy się, aby wszystkie zlecenia były realizowane w możliwe najkrótszym terminie. Jednak to jeszcze nie wszystko. Zdajemy sobie sprawę z tego, że równie ważna, co samo zlecenie, jest dobra współpraca. To dlatego jesteśmy otwarci na wszystkie pytania i wątpliwości z Państwa strony, a także służymy Państwu kompleksowym doradztwem.

Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy, nasi pracownicy dojadą do Państwa domu lub firmy i dokonają niezbędnych pomiarów oraz omówią z Państwem wszystkie szczegóły techniczne.

Usługi naszej firmy związane z instalacjami CO i wodno-kanalizacyjnymi obejmują:

  • instalacje CO,
  • instalacje wodno-kanalizacyjne,
  • biały montaż.

Usługi naszej firmy świadczymy dla klientów na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem Gniezna oraz Poznania. Jeżeli są Państwo zainteresowani wyborem właśnie naszej firmy, mogą Państwo zadzwonić, napisać e-mail lub po prostu zjawić się w biurze naszej firmy, żeby porozmawiać z naszym pracownikiem i omówić projekt.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć instalacji centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych naszej realizacji.

Kontakt Firma DAKO

Mapa DAKO Obraz mapy pochodzi z Multimedialnej
Mapy Gniezna - www.gniezno.com.pl


Damian i Sławomir Kowalscy
ul. Gębarzewska 13
62-200 Gniezno

Damian Kowalski
kom.: 513 040 853

Sławomir Kowalski
kom.: 600 811 631

biuro@dakofirma.pl
www.dakofirma.pl