O firmie Instalacje Prace wnętrzarskie Prace remontowe Kontakt
Prace rewitalizacyjne

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także usługi związane z renowacją kamienic oraz wszelkie prace konserwatorskie zewnętrzne oraz wewnętrzne. Nasza firma działa na rynku od 7 lat i dlatego posiadamy bogate doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć. Nasi pracownicy to fachowcy posiadający wyspecjalizowane umiejętności i wykształcenie w poszczególnych sektorach budownictwa. Gdy zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy, specjalnie oddelegowani przez naszą firmę fachowcy przyjadą obejrzeć Państwa kamienicę tak, aby móc dokonać wyceny prac, czasu realizacji i ocenić wszystkie możliwości techniczne.

Wszystkie prace wykonywane przez naszą firmę utrzymane są na najwyższym możliwym poziomie. Dzieje się tak dzięki wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców. Staramy się podejść indywidualnie do każdego zlecenia, dostosowując się w pełni do Państwa wymogów i oczekiwań oraz możliwości technicznych.

Wśród usług świadczonych przez firmę DAKO, związanych z renowacją kamienic, znajdują się:

  • prace konserwatorskie zewnętrzne,
  • prace konserwatorskie wewnętrzne.

Wszystkie zlecenia realizujemy w najwyższej jakości przy zachowaniu możliwie najkrótszych terminów ich realizacji.

Jesteśmy otwarci na kontakt z naszymi klientami. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości albo oczekują porady ze strony naszych fachowców, mogą Państwo z nami po prostu porozmawiać.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć prac rewitalizacyjnych i renowacji kamienic naszej realizacji.

Kontakt Firma DAKO

Mapa DAKO Obraz mapy pochodzi z Multimedialnej
Mapy Gniezna - www.gniezno.com.pl


Damian i Sławomir Kowalscy
ul. Gębarzewska 13
62-200 Gniezno

Damian Kowalski
kom.: 513 040 853

Sławomir Kowalski
kom.: 600 811 631

biuro@dakofirma.pl
www.dakofirma.pl